Posadnutá cvičením? Trénerka vyvolala touto fotkou veľkú diskusiu

Posadnutá cvičením? Trénerka vyvolala touto fotkou veľkú diskusiu

Osobná trénerka Sharny Kieser vyvolala na sociálnej sieti veľkú diskusiu. Problémom bola snímka, na ktorej cvičí a pri tom dojčí svojho dvojtýždňového syna Magnusa. Fotku zdieľal je manžel Julius.

Komentujúci sa chytali za hlavu, ako môže čerstvá 35-ročná mamička takto skoro po pôrode cvičiť a ešte pri tom aj dojčiť. Iné mamy sa pridali ku kritike a pýtali sa Sharny, či sa nebojí, že stratí mlieko.

„Necvičím náročné cviky s činkami, taktiež nebehám. Cvičenie s vlastnou váhou tela nie je pre mňa, ani pre moje dieťa nebezpečné. Počúvam len svoje telo, " vyjadrila sa mamička pre DailyMail Australia. Spájať dojčenie s cvičením nepovažuje za nič nepochopiteľné. Mamičky upozorňuje, že len pri dojčení môžu spáliť až 400 kalórii za deň.

„Cítim sa proste dobre, preto cvičím. Pri piatom dieťati to bolo inak. Kým som začala cvičiť, som čakala niekoľko mesiacov a potom to bolo náročné," povedala. Sharny nebola zástankyňou fit tehotenstva odjakživa. Pri prvom dieťati sa stravovala nezdravo a počas tehotenstva pribrala viac, ako chcela. Až pri piatom dieťati sa priklonila k fit tehotenstvu a cíti sa dobre.